SA101C472MAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA101C472MAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA101C472MAC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 100V X7R AXIAL
Fitxak: SA101C472MAC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SA101C472MACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA101C472MAC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 4700PF 100V X7R AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5315 pcs Datuen fitxa SA101C472MAC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Series SpinGuard® SA
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 4700pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial
kapazitantzia 4700pF eskaerak General Purpose