SA101C102MAC
AVX CorporationAVX Corporation
SA101C102MAC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SA101C102MAC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 100V X7R AXIAL
Fitxak: SA101C102MAC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
SA101C102MACren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SA101C102MAC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1000PF 100V X7R AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 974964 pcs Datuen fitxa SA101C102MAC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm) Series SpinGuard® SA
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Axial
kapazitantzia 1000pF eskaerak General Purpose