NOJC157M002SWJ
AVX CorporationAVX Corporation
NOJC157M002SWJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NOJC157M002SWJ
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP NIOB OXI 150UF 20% 2.5V 2312
Fitxak: NOJC157M002SWJ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
NOJC157M002SWJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NOJC157M002SWJ fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP NIOB OXI 150UF 20% 2.5V 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 182962 pcs Datuen fitxa NOJC157M002SWJ.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 2312 (6032 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series OxiCap® NOJ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Ezaugarriak -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 400 mOhms Dissipation Factor 6%
Deskribapen zehatza 150µF Niobium Oxide Capacitor 2.5V 2312 (6032 Metric) 400 mOhms Oraina - Ihesaldia 7.5µA
kapazitantzia 150µF