NJ28MA0502F--
AVX CorporationAVX Corporation
NJ28MA0502F-- Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NJ28MA0502F--
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR NTC 5KOHM 3960K DISC
Fitxak: NJ28MA0502F--.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
NJ28MA0502F--ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NJ28MA0502F-- fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena THERMISTOR NTC 5KOHM 3960K DISC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 168020 pcs Datuen fitxa NJ28MA0502F--.pdf
Series NJ28 Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 5k
Erresistentzia Tolerantzia ±1% Energia - Max 16mW
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W
Beste izenak NJ28MA0502F- Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Lead Wire 1.38" (35.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza NTC Thermistor 5k Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W B25 / 85 3960K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B balioaren tolerantzia ±0.5%