MR062C103MAATR2
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MR062C103MAATR2
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 200V X7R RADIAL
Fitxak: MR062C103MAATR2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
MR062C103MAATR2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MR062C103MAATR2 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 10000PF 200V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 543821 pcs Datuen fitxa MR062C103MAATR2.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.290" L x 0.090" W (7.36mm x 2.28mm) Series Ceralam® MR
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.36mm)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 10000pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 10000pF eskaerak General Purpose