MR045A331FAA
AVX CorporationAVX Corporation
MR045A331FAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MR045A331FAA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 50V NP0 RADIAL
Fitxak: MR045A331FAA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
MR045A331FAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MR045A331FAA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 330PF 50V NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 46852 pcs Datuen fitxa MR045A331FAA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.28mm) Series Ceralam® MR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.100" (2.54mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.200" (5.08mm)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 330pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapazitantzia 330pF eskaerak General Purpose