MD015E104MAB-RALEIGH
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MD015E104MAB-RALEIGH
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 50V Z5U 2-DIP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
MD015E104MAB-RALEIGHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MD015E104MAB-RALEIGH fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.1UF 50V Z5U 2-DIP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 127780 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Z5U
Tamaina / dimentsioa 0.260" L x 0.100" W (6.60mm x 2.54mm) Series DIPGuard® MD
balorazio - Packaging Tube
Pakete / kasua 2-DIP Tenperatura operatiboa 10°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea 0.325" (8.25mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.175" (4.45mm)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U 2-DIP
kapazitantzia 0.1µF eskaerak General Purpose