LT053D105MAT2X
AVX CorporationAVX Corporation
LT053D105MAT2X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LT053D105MAT2X
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 25V X5R 0805
Fitxak: 1.LT053D105MAT2X.pdf2.LT053D105MAT2X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
LT053D105MAT2Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LT053D105MAT2X fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1UF 25V X5R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 210849 pcs Datuen fitxa 1.LT053D105MAT2X.pdf2.LT053D105MAT2X.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.037" (0.95mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Series LT
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 478-5078-2
LT053D105MAT2X/4K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low Profile
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 1µF eskaerak General Purpose