LP1206A0860ASTR
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP1206A0860ASTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena HIGH PERFORMANCE 860MHZ LOW PASS
Fitxak: 1.LP1206A0860ASTR.pdf2.LP1206A0860ASTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
LP1206A0860ASTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP1206A0860ASTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena HIGH PERFORMANCE 860MHZ LOW PASS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32159 pcs Datuen fitxa 1.LP1206A0860ASTR.pdf2.LP1206A0860ASTR.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.121" L x 0.063" W (3.08mm x 1.60mm) Series LP1206
Ripple - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Muntaketa mota Surface Mount
Txertatze galera 0.85dB Altuera (Max) 0.038" (0.97mm)
Frequency 860MHz Iragazki mota Low Pass