LP0805A2600ASTR
AVX CorporationAVX Corporation
LP0805A2600ASTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP0805A2600ASTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena LOW PASS FILTER 2600MHZ 0805 SMD
Fitxak: LP0805A2600ASTR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
LP0805A2600ASTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP0805A2600ASTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena LOW PASS FILTER 2600MHZ 0805 SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 104416 pcs Datuen fitxa LP0805A2600ASTR.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm) Series LP0805
Ripple - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad Muntaketa mota Surface Mount
Txertatze galera 0.3dB Altuera (Max) 0.044" (1.12mm)
Frequency 2.6GHz Center Iragazki mota Low Pass