LGC26D105MAT2S1
AVX CorporationAVX Corporation
LGC26D105MAT2S1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGC26D105MAT2S1
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 6.3V X5R 0805
Fitxak: 1.LGC26D105MAT2S1.pdf2.LGC26D105MAT2S1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
LGC26D105MAT2S1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGC26D105MAT2S1 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1UF 6.3V X5R 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 152635 pcs Datuen fitxa 1.LGC26D105MAT2S1.pdf2.LGC26D105MAT2S1.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.081" L x 0.052" W (2.06mm x 1.32mm) Series LGC2 (LGA)
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak 478-6694-2
LGC26D105MAT2S1/4K
LGC26D105MAT2S1\4K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL (Multi-Terminal)
Deskribapen zehatza 1µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1µF