LD02YA101KAB2A
AVX CorporationAVX Corporation
LD02YA101KAB2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD02YA101KAB2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100PF 16V NP0 0402
Fitxak: 1.LD02YA101KAB2A.pdf2.LD02YA101KAB2A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
LD02YA101KAB2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD02YA101KAB2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 100PF 16V NP0 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 564337 pcs Datuen fitxa 1.LD02YA101KAB2A.pdf2.LD02YA101KAB2A.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.022" (0.56mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series LD
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 100pF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 100pF eskaerak General Purpose