L08058R2CEWTR
AVX CorporationAVX Corporation
L08058R2CEWTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L08058R2CEWTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 8.2NH 750MA 120 MOHM
Fitxak: L08058R2CEWTR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
L08058R2CEWTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L08058R2CEWTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena FIXED IND 8.2NH 750MA 120 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 185288 pcs Datuen fitxa L08058R2CEWTR.pdf
Mota Thin Film tolerantzia ±0.2nH
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
estali Unshielded Series Accu-L®
balorazio - Q @ Freq 43 @ 450MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Non-Magnetic
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 450MHz
induktantzia 8.2nH Altuera - Eserita (Max) 0.041" (1.04mm)
Frekuentzia - Self Resonant 3.5GHz Deskribapen zehatza 8.2nH Unshielded Thin Film Inductor 750mA 120 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 120 mOhm Max Uneko balorazioa 750mA