KNF21200C33DA3TS
AVX CorporationAVX Corporation
KNF21200C33DA3TS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KNF21200C33DA3TS
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena FILTER LC 33PF 200MHZ SMD
Fitxak: KNF21200C33DA3TS.pdf
  • Mezua
KNF21200C33DA3TSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KNF21200C33DA3TS fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena FILTER LC 33PF 200MHZ SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4671 pcs Datuen fitxa KNF21200C33DA3TS.pdf
Tentsioaren balioa 25V Baloreak C = 33pF
Mota Low Pass Teknologia LC
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series KNF, Kyocera
Erresistentzia - Kanala (Ohms) - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad Beste izenak 1253-1078-6
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.037" (0.95mm) Iragazkiaren agindua -
ESD Babesa No Deskribapen zehatza LC EMI Filter Low Pass C = 33pF 150mA 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Oraingo 150mA Zentroa / mozteko maiztasuna 200MHz (Cutoff)
Atenuazio balioa 20dB @ 700MHz ~ 1.2GHz eskaerak Data Lines for Mobile Devices