HR01331J
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HR01331J
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena RESISTOR 330 OHM 1/16W 5% AXIAL
Fitxak: HR01331J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
HR01331Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HR01331J fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena RESISTOR 330 OHM 1/16W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3648 pcs Datuen fitxa HR01331J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.036" Square x 0.075" L (0.91mm x 1.91mm)
Series HR, Kyocera Erresistentzia 330 Ohms
Energia (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 330 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Through Hole Resistor Axial Thick Film Konposizio Thick Film