HLC02320HTTR
AVX CorporationAVX Corporation
HLC02320HTTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HLC02320HTTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 32NH 175MA 2.2 OHM SMD
Fitxak: HLC02320HTTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
HLC02320HTTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HLC02320HTTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena FIXED IND 32NH 175MA 2.2 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 528783 pcs Datuen fitxa HLC02320HTTR.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±3%
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 (1005 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
estali Unshielded Series MLO™
balorazio - Q @ Freq 28 @ 450MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak 478-7199-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Non-Magnetic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 450MHz induktantzia 32nH
Altuera - Eserita (Max) 0.018" (0.45mm) Frekuentzia - Self Resonant 2GHz
Deskribapen zehatza 32nH Unshielded Multilayer Inductor 175mA 2.2 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 2.2 Ohm Max
Uneko balorazioa 175mA Uneko - Saturazioa -