F971E225MBAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971E225MBAHT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F971E225MBAHT3
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 20% 25V 1411
Fitxak: 1.F971E225MBAHT3.pdf2.F971E225MBAHT3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
F971E225MBAHT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F971E225MBAHT3 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 2.2UF 20% 25V 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 322876 pcs Datuen fitxa 1.F971E225MBAHT3.pdf2.F971E225MBAHT3.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series F97-HT3 balorazio AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Beste izenak 478-12100-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 135°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea B Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 135°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.8 Ohm
Deskribapen zehatza 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 3.8 Ohm kapazitantzia 2.2µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F971E225MBA
F971E225MBA
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 2.2UF 20% 25V SMD
Stockean: 398507 pcs
Deskarga: F971E225MBA.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 2.2UF 25V 20% 1411
Stockean: 367308 pcs
Deskarga: F971E225MBA.pdf
RFQ
F971E474MAA
F971E474MAA
deskribapena: CAP TANT 0.47UF 25V 20% 1206
Deskarga: F971E474MAA.pdf
F971E335KBA
F971E335KBA
deskribapena: CAP TANT 3.3UF 10% 25V SMD