F971D105MAAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971D105MAAHT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F971D105MAAHT3
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 1UF 20% 20V 1206
Fitxak: 1.F971D105MAAHT3.pdf2.F971D105MAAHT3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F971D105MAAHT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F971D105MAAHT3 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 1UF 20% 20V 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 144490 pcs Datuen fitxa 1.F971D105MAAHT3.pdf2.F971D105MAAHT3.pdf
Series * Packaging Original-Reel®
Beste izenak 478-12084-6 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Tantalum Capacitors
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F971D105MAA
F971D105MAA
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 1UF 20V 20% 1206