F971C685KBA
AVX CorporationAVX Corporation
F971C685KBA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F971C685KBA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 6.8UF 10% 16V SMD
Fitxak: F971C685KBA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
F971C685KBAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F971C685KBA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 6.8UF 10% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 269896 pcs Datuen fitxa F971C685KBA.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series F97 balorazio AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1411 (3528 Metric)
Beste izenak 478-8588-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea B Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.091" (2.30mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.5 Ohm
Deskribapen zehatza 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 2.5 Ohm kapazitantzia 6.8µF