F971A106MBAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971A106MBAHT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F971A106MBAHT3
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 20% 10V 1411
Fitxak: 1.F971A106MBAHT3.pdf2.F971A106MBAHT3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F971A106MBAHT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F971A106MBAHT3 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 10UF 20% 10V 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 86554 pcs Datuen fitxa 1.F971A106MBAHT3.pdf2.F971A106MBAHT3.pdf
Series * Packaging Cut Tape (CT)
Beste izenak 478-12047-1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Tantalum Capacitors
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F971A106MAAHT3
F971A106MAAHT3
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 10UF 20% 10V 1206
Stockean: 337705 pcs
Deskarga: F971A106MAAHT3.pdf
RFQ
F971A106MBA
F971A106MBA
deskribapena: CAP TANT 10UF 20% 10V SMD
Stockean: 336590 pcs
Deskarga: F971A106MBA.pdf
RFQ
F971A156KBA
F971A156KBA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 15UF 10V 10% 1411