F970J226MAAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F970J226MAAHT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F970J226MAAHT3
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1206
Fitxak: 1.F970J226MAAHT3.pdf2.F970J226MAAHT3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
F970J226MAAHT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F970J226MAAHT3 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 452507 pcs Datuen fitxa 1.F970J226MAAHT3.pdf2.F970J226MAAHT3.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series F97-HT3 balorazio AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 478-12035-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 135°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea A Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 135°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.5 Ohm
Deskribapen zehatza 22µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 2.5 Ohm kapazitantzia 22µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F970J226MBAHT3
F970J226MBAHT3
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1411
Stockean: 98996 pcs
Deskarga: F970J226MBAHT3.pdf
RFQ
F970J226MCC
F970J226MCC
deskribapena: CAP TANT 22UF 6.3V 20% 2312