F951C336KBAAQ2
AVX CorporationAVX Corporation
F951C336KBAAQ2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F951C336KBAAQ2
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 16V 10% 1411
Fitxak: F951C336KBAAQ2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F951C336KBAAQ2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F951C336KBAAQ2 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 33UF 16V 10% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 102993 pcs Datuen fitxa F951C336KBAAQ2.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series F95, Frameless™ Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 478-8471-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 500 mOhm Deskribapen zehatza 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 500 mOhm
kapazitantzia 33µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F951C336KTAAQ2
F951C336KTAAQ2
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 33UF 16V 10% 1411