F930J476MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F930J476MBA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F930J476MBA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1411
Fitxak: F930J476MBA.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F930J476MBAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F930J476MBA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 198629 pcs Datuen fitxa F930J476MBA.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series F93 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 478-8181-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.091" (2.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1 Ohm Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 1 Ohm
kapazitantzia 47µF