F751C227KRC
AVX CorporationAVX Corporation
F751C227KRC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F751C227KRC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 220UF 16V 10% 2824
Fitxak: F751C227KRC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F751C227KRCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F751C227KRC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 220UF 16V 10% 2824 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40340 pcs Datuen fitxa F751C227KRC.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Series F75, Frameless™ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2824 (7260 Metric) Beste izenak 478-8093-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikatzailearen tamaina kodea R
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.150" (3.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 200 mOhm Deskribapen zehatza 220µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 2824 (7260 Metric) 200 mOhm
kapazitantzia 220µF