F720J337MRC
AVX CorporationAVX Corporation
F720J337MRC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F720J337MRC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2824
Fitxak: F720J337MRC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
F720J337MRCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F720J337MRC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2824 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41658 pcs Datuen fitxa F720J337MRC.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Series F72, Frameless™ Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2824 (7260 Metric) Beste izenak 478-8068-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikatzailearen tamaina kodea R
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.150" (3.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 700 mOhm Deskribapen zehatza 330µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 2824 (7260 Metric) 700 mOhm
kapazitantzia 330µF