F1206B3R00FSTR
AVX CorporationAVX Corporation
F1206B3R00FSTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F1206B3R00FSTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 3A 63VDC 1206
Fitxak: F1206B3R00FSTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
F1206B3R00FSTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F1206B3R00FSTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 3A 63VDC 1206 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 371498 pcs Datuen fitxa F1206B3R00FSTR.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.063" W x 0.047" H (3.10mm x 1.60mm x 1.20mm) Series *