F0805B2R50FSTR
AVX CorporationAVX Corporation
F0805B2R50FSTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F0805B2R50FSTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 2.5A 63VDC 0805
Fitxak: F0805B2R50FSTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
F0805B2R50FSTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F0805B2R50FSTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 2.5A 63VDC 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 548179 pcs Datuen fitxa F0805B2R50FSTR.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tamaina / dimentsioa 0.083" L x 0.050" W x 0.035" H (2.10mm x 1.27mm x 0.90mm)
Series Accu-Guard® II Erantzun Denbora Fast
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 0.05
DC Erresistentzia hotza 0.06 Ohms Uneko balorazioa 2.5A
Kolore - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 50A