CWR29MC335JCFC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29MC335JCFC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWR29MC335JCFC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 3.3UF 5% 35V 2214
Fitxak: CWR29MC335JCFC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
CWR29MC335JCFCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWR29MC335JCFC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 3.3UF 5% 35V 2214 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1752 pcs Datuen fitxa CWR29MC335JCFC.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±5% Tamaina / dimentsioa 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Series Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Packaging Bulk
Pakete / kasua 2214 (5634 Metric) Beste izenak 1010-1153
1010-1153-MIL
TAZF335J035LBMC0845
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea F
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.085" (2.16mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate C (0.01%)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 700 mOhm Deskribapen zehatza 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2214 (5634 Metric) 700 mOhm
kapazitantzia 3.3µF