CWR09KC475KB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR09KC475KB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWR09KC475KB
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 10% 25V 2214
Fitxak: CWR09KC475KB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
CWR09KC475KBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWR09KC475KB fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 4.7UF 10% 25V 2214 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6055 pcs Datuen fitxa CWR09KC475KB.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Series Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Packaging Bulk
Pakete / kasua 2214 (5634 Metric) Beste izenak 1010-1054
1010-1054-MIL
TAZF475K025CBMB0800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea F
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.085" (2.16mm)
Ezaugarriak Military Failure Rate B (0.1%)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.5 Ohm Deskribapen zehatza 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2214 (5634 Metric) 2.5 Ohm
kapazitantzia 4.7µF