CU10Y11R2BAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
CU10Y11R2BAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CU10Y11R2BAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1.2PF 16V C0G/NP0 01005
Fitxak: CU10Y11R2BAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40000 pcs
  • Mezua
CU10Y11R2BAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CU10Y11R2BAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1.2PF 16V C0G/NP0 01005 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1655986 pcs Datuen fitxa CU10Y11R2BAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±0.1pF
Lodiera (Max) 0.009" (0.22mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Series CU
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 01005 (0402 Metric) Beste izenak 478-7841-2
CU10Y11R2BAT2A\5K
CU10Y11R2BAT2A5K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Ultra Low ESR
Deskribapen zehatza 1.2pF ±0.1pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) kapazitantzia 1.2pF