BF024D0474K--
AVX CorporationAVX Corporation
BF024D0474K-- Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BF024D0474K--
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
Fitxak: BF024D0474K--.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
BF024D0474K--ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BF024D0474K-- fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5147 pcs Datuen fitxa BF024D0474K--.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC 40V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Series BF
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose