BF014D0182K
AVX CorporationAVX Corporation
BF014D0182K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BF014D0182K
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1800PF 10% 63VDC RADIAL
Fitxak: BF014D0182K.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
  • Mezua
BF014D0182Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BF014D0182K fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP FILM 1800PF 10% 63VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 4500 pcs Datuen fitxa BF014D0182K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC 40V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.098" W (7.50mm x 2.50mm) Series BF
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 478-2258
BF014D0182K--
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1800pF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1800pF