6SQ102SEASH
AVX CorporationAVX Corporation
6SQ102SEASH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6SQ102SEASH
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 500V X5U RADIAL
Fitxak:
  • Mezua
6SQ102SEASHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6SQ102SEASH fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1000PF 500V X5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5573 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia -20%, +50%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X5U
Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.236" (6.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF -20%, +50% 500V Ceramic Capacitor X5U Radial, Disc kapazitantzia 1000pF