6LT152KCJCA
AVX CorporationAVX Corporation
6LT152KCJCA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 6LT152KCJCA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 3KV Y5P RADIAL
Fitxak: 6LT152KCJCA.pdf
  • Mezua
6LT152KCJCAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 6LT152KCJCA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1500PF 3KV Y5P RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2770 pcs Datuen fitxa 6LT152KCJCA.pdf
Tentsioaren balioa 3000V (3kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5P (B)
Tamaina / dimentsioa 0.512" Dia (13.00mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc kapazitantzia 1500pF