62O152MBFCF
AVX CorporationAVX Corporation
62O152MBFCF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 62O152MBFCF
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 400VAC RADIAL
Fitxak: 62O152MBFCF.pdf
  • Mezua
62O152MBFCFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 62O152MBFCF fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1500PF 400VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5661 pcs Datuen fitxa 62O152MBFCF.pdf
Tentsioaren balioa 400VAC tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.354" Dia (9.00mm) Series -
balorazio X1, Y2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Radial, Disc kapazitantzia 1500pF