61V331KCECA
AVX CorporationAVX Corporation
61V331KCECA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 61V331KCECA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 400VAC RADIAL
Fitxak: 61V331KCECA.pdf
  • Mezua
61V331KCECAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 61V331KCECA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 330PF 400VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4320 pcs Datuen fitxa 61V331KCECA.pdf
Tentsioaren balioa 400VAC tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea -
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series -
balorazio X1, Y1 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 330pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor Radial, Disc kapazitantzia 330pF