5YH103ZACAI
AVX CorporationAVX Corporation
5YH103ZACAI Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5YH103ZACAI
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 50V Y5U RADIAL
Fitxak: 5YH103ZACAI.pdf
  • Mezua
5YH103ZACAIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5YH103ZACAI fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 10000PF 50V Y5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4327 pcs Datuen fitxa 5YH103ZACAI.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia -20%, +80%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5U (E)
Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc kapazitantzia 10000pF