5WH103MOCAM
AVX CorporationAVX Corporation
5WH103MOCAM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5WH103MOCAM
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL
Fitxak: 5WH103MOCAM.pdf
  • Mezua
5WH103MOCAMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5WH103MOCAM fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6986 pcs Datuen fitxa 5WH103MOCAM.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5P (B)
Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc kapazitantzia 10000pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5WH473ZOGAM
5WH473ZOGAM
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP CER 0.047UF 50V Y5P RADIAL
Stockean: 2803 pcs
Deskarga: 5WH473ZOGAM.pdf
RFQ
5WH103MECAA
5WH103MECAA
deskribapena: CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL