5WH103KOCAL
AVX CorporationAVX Corporation
5WH103KOCAL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5WH103KOCAL
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL
Fitxak: 5WH103KOCAL.pdf
  • Mezua
5WH103KOCALren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5WH103KOCAL fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3226 pcs Datuen fitxa 5WH103KOCAL.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5P (B)
Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc kapazitantzia 10000pF