5SS102MBDCA
AVX CorporationAVX Corporation
5SS102MBDCA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5SS102MBDCA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 2KV Y5U RADIAL
Fitxak: 5SS102MBDCA.pdf
  • Mezua
5SS102MBDCAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5SS102MBDCA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1000PF 2KV Y5U RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2898 pcs Datuen fitxa 5SS102MBDCA.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5U (E)
Tamaina / dimentsioa 0.276" Dia (7.00mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Tenperatura operatiboa -30°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm)
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc kapazitantzia 1000pF