5PR103MUMCE
AVX CorporationAVX Corporation
5PR103MUMCE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5PR103MUMCE
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 1KV Y5R RADIAL
Fitxak:
  • Mezua
5PR103MUMCEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5PR103MUMCE fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 10000PF 1KV Y5R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4768 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea Y5R
Tamaina / dimentsioa 0.748" Dia (19.00mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 478-4258
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm) Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Y5R Radial, Disc
kapazitantzia 10000pF eskaerak General Purpose