3640GC273MATRE
AVX CorporationAVX Corporation
3640GC273MATRE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3640GC273MATRE
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.027UF 2KV X7R 3640
Fitxak: 3640GC273MATRE.pdf
  • Mezua
3640GC273MATREren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3640GC273MATRE fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.027UF 2KV X7R 3640 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6073 pcs Datuen fitxa 3640GC273MATRE.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 3640 (9110 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.027µF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 3640 (9110 Metric) kapazitantzia 0.027µF