3640CC474MATRE
AVX CorporationAVX Corporation
3640CC474MATRE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3640CC474MATRE
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.47UF 630V X7R 3640
Fitxak: 3640CC474MATRE.pdf
  • Mezua
3640CC474MATREren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3640CC474MATRE fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.47UF 630V X7R 3640 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4752 pcs Datuen fitxa 3640CC474MATRE.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 3640 (9110 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.47µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 3640 (9110 Metric) kapazitantzia 0.47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
3640CC474MAT3A
3640CC474MAT3A
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP CER 0.47UF 630V X7R 3640