2225SC183MAT1A\SB
AVX CorporationAVX Corporation
2225SC183MAT1A\SB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2225SC183MAT1A\SB
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.018UF 1.5KV X7R 2225
Fitxak: 2225SC183MAT1A\SB.pdf
  • Mezua
2225SC183MAT1A\SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2225SC183MAT1A\SB fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.018UF 1.5KV X7R 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3931 pcs Datuen fitxa 2225SC183MAT1A\SB.pdf
Tentsioaren balioa 1500V (1.5kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.018µF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) kapazitantzia 0.018µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2225SC183KAT1A\SB
2225SC183KAT1A\SB
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP CER 0.018UF 1.5KV X7R 2225