2225GC103MAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
2225GC103MAT9A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2225GC103MAT9A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 2KV X7R 2225
Fitxak: 1.2225GC103MAT9A.pdf2.2225GC103MAT9A.pdf
  • Mezua
2225GC103MAT9Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2225GC103MAT9A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 10000PF 2KV X7R 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3806 pcs Datuen fitxa 1.2225GC103MAT9A.pdf2.2225GC103MAT9A.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Series -
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) kapazitantzia 10000pF