2225CC334MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2225CC334MAT1A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2225CC334MAT1A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.33UF 630V X7R 2225
Fitxak: 2225CC334MAT1A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
2225CC334MAT1Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2225CC334MAT1A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.33UF 630V X7R 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84672 pcs Datuen fitxa 2225CC334MAT1A.pdf
Tentsioaren balioa 630V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Beste izenak 2225CC334MAT9A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Deskribapen zehatza 0.33µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) kapazitantzia 0.33µF