22255C105MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
22255C105MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 22255C105MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 50V X7R 2225
Fitxak: 1.22255C105MAT2A.pdf2.22255C105MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
22255C105MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 22255C105MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1UF 50V X7R 2225 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 268175 pcs Datuen fitxa 1.22255C105MAT2A.pdf2.22255C105MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.050" (1.27mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2225 (5763 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) kapazitantzia 1µF