2220GC103MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
2220GC103MAT1A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2220GC103MAT1A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 2KV X7R 2220
Fitxak: 1.2220GC103MAT1A.pdf2.2220GC103MAT1A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
2220GC103MAT1Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2220GC103MAT1A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 10000PF 2KV X7R 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40642 pcs Datuen fitxa 1.2220GC103MAT1A.pdf2.2220GC103MAT1A.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.130" (3.30mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series -
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Beste izenak 478-4739-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Voltage
Deskribapen zehatza 10000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 10000pF