1825SC183MAT3A\SB
AVX CorporationAVX Corporation
1825SC183MAT3A\SB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825SC183MAT3A\SB
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.018UF 1.5KV X7R 1825
Fitxak: 1825SC183MAT3A\SB.pdf
  • Mezua
1825SC183MAT3A\SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825SC183MAT3A\SB fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.018UF 1.5KV X7R 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5023 pcs Datuen fitxa 1825SC183MAT3A\SB.pdf
Tentsioaren balioa 1500V (1.5kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.018µF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 0.018µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1825SC183KAT3A\SB
1825SC183KAT3A\SB
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP CER 0.018UF 1.5KV X7R 1825
Stockean: 5811 pcs
Deskarga: 1825SC183KAT3A\SB.pdf
RFQ
1825SC183MAT3A
1825SC183MAT3A