1825SC102MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1825SC102MAT1A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1825SC102MAT1A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1825
Fitxak: 1.1825SC102MAT1A.pdf2.1825SC102MAT1A.pdf
  • Mezua
1825SC102MAT1Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1825SC102MAT1A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1825 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6559 pcs Datuen fitxa 1.1825SC102MAT1A.pdf2.1825SC102MAT1A.pdf
Tentsioaren balioa 1500V (1.5kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.100" (2.54mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1825 (4564 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Voltage Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) kapazitantzia 1000pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1825SC103KAJ1A
1825SC103KAJ1A
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 1825
Stockean: 4465 pcs
Deskarga: 1825SC103KAJ1A.pdf
RFQ
1825SC102MAT1A\SB
1825SC102MAT1A\SB
deskribapena: CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1825